Od ponad 10 lat pomagamy korzystać z komputerów w taki sposób, by sprawiało to radość, a nie przynosiło frustracje.
Wiemy, że w sytuacjach awaryjnych liczy się szybkość działania. Do tego pamiętamy, że Klienci cenią jakość, funkcjonalność
i kompleksowość usług.

Serwis

Masz problem z uruchomieniem komputera? Już nie działa tak szybko, jak kiedyś? Programy na Twoim komputerze działają zbyt wolno, a praca na takim sprzęcie to istna udręka? Nasi eksperci błyskawicznie zlokalizują usterkę i doprowadzą Twój sprzęt do pełnej sprawności.

Konsultacje

Planujesz zakup laptopa, tabletu, drukarki, czy routera? Nie kupuj w ciemno! Nie trać czasu na długie poszukiwania na własna rękę. Poradź się eksperta, który porówna dla Ciebie ceny i podpowie w dokonaniu najlepszego wyboru.

Szkolenia

Masz dość proszenia bliskich o pomoc? Chcesz efektywnie obsługiwać programy MS Office, samodzielnie i łatwo korzystać z komputera? Nasi eksperci chętnie podzielą się swoją wiedzą. A Ty staniesz się e-niezależny.

JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC ?

Przyśpieszanie Komputera

Twój komputer bardzo długo się uruchamia? Podczas pracy ciągle się coś zawiesza? Wciąż pojawia się komunikat, że masz za mało miejsca na dysku? Nasi eksperci wyeliminują przyczynę i usprawnią funkcjonowanie Twojego sprzętu. A Ty nie będziesz już tracił nerwów i czasu!

USUWANIE WIRUSÓW

Twój komputer został zainfekowany? Do Twojego systemu wkradł się wirus? Nie martw się, mamy na to sposoby. Szybko pozbędziemy się wirusa i złośliwego oprogramowania. Dodatkowo zabezpieczymy Twój sprzęt przed kolejnymi atakami. Już nie będziesz musiał się martwić.

Odzyskiwanie Danych

Skasowałeś ważne pliki? Dysk uległ uszkodzeniu? Twój laptop został zalany? Nie wszystko jeszcze stracone. Dobrze wiemy jak temu zaradzić. Nasi eksperci pomogą sprawnie odzyskać dostęp do dokumentów, zdjęć z wakacji, czy pracy magisterskiej.

Konfigurowanie Sieci

Potrzebujesz skonfigurować sieć domową tak, aby wszystkie urządzenia (telewizor, laptop, smartphone, drukarka, tablet) były ze sobą zsynchronizowane i działały bezpiecznie? Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie, zaprojektujemy sieć zgodnie z Twoimi potrzebami i podłączymy sieć do Twojego Internetu.

BEZPIECZNY KOMPUTER

Martwisz się o bezpieczeństwo transakcji i płatności on-line? Zależy Ci na uchronieniu dziecka przed nieodpowiednimi treściami w Internecie? Mamy rozwiązania na te troski i chętnie Ci pomożemy. Skonfigurujemy kontrolę rodzicielską na laptopach i tabletach. Zadbamy też o bezpieczeństwo komputera i danych w sieci.

Pomoc Zdalna

Jeśli masz problemy i pytania, w których możemy pomóc zdalnie – zadzwoń do nas lub napisz maila. Być może odwiedziny eksperta nie są konieczne i można problem załatwić szybko poprzez krótką rozmowę lub wiadomość mailową. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Comments